Sklep internetowy

Sklep internetowy

Logo EditoWdrażamy dla klientów najbardziej nawet zaawansowane rozwiązania e-commerce. Państwa profesjonalny sklep internetowy zostanie zrealizowany w oparciu o nasz autorski system Edito.ecommerce.

 

Na podstawie analizy rynku e-commerce i najlepszych spotykanych na nim praktyk oraz dzięki wykorzystaniu najnowszych rozwiązań programistycznych stworzyliśmy rozbudowaną platformę sprzedażową w ramach autorskiego systemu Edito CMS. Aplikacja ta jest w pełni skalowalna, dzięki czemu może być dostosowana do potrzeb i wymogów zarówno niewielkich firm rodzinnych jak i najbardziej nawet wymagających klientów. Każdy tworzony przez nas system e-commerce jest "szyty na miarę". Co więcej, jak wszystkie aplikacje w ramach Platformy Edito CMS, sklep internetowy jest bardzo intuicyjny i funkcjonalny.

 

Do najważniejszych zalet oferowanych przez nas rozwiązań należą:

  • łatwy i szybki do zrealizowania proces zakupowy,
  • intuicyjna obsługa z poziomu panelu administracyjnego,
  • dopasowanie sklepu i jego funkcjonalności do potrzeb zarówno klienta jak i specyfiki oferowanego przez niego produktu,
  • nielimitowana ilość kategorii i produktów,
  • konta użytkowników z historią zamówień,
  • pełna integracja z najpopularniejszymi na rynku aplikacjami ułatwiającymi prowadzenie akcji promocyjnych,
  • bezpieczeństwo systemu i przechowywanych w nim danych, pełna zgodność z zapisami GIODO
  • możliwość ciągłego rozwoju serwisu oraz wdrażania modułów dodatkowych,
  • integracja z systemami płatności on-line oraz innymi systemami funkcjonującymi po stronie klienta, np. SAP, IFS, Perdix.

 

Nie ma znaczenia czy dopiero myślisz o uruchomieniu profesjonalnego sklepu internetowego, rozbudowie czy przebadaniu i optymalizacji już posiadanego. Nasi specjaliści doradzą najlepsze rozwiązania i pomogą podkręcić Twój e-biznes na wyższe obroty.

Każdy sklep internetowy posiada pewne funkcjonalności, które są niezbędne do skutecznego prowadzenia e-handlu. Poznaj funkcje, które powinny być w standardzie każdego e-sklepu.

więcej
Jeśli oczekujesz od e-handlu czegoś więcej i chciałbyś zaoferować swoim klientom wygodniejsze zakupy, powinieneś rozważyć wdrożenie funkcji, które rozszerzą możliwości Twojego e-sklepu. więcej

Najważniejszym etapem przy wdrażaniu sklepu internetowego są prace koncepcyjne. Na tym etapie musimy przewidzieć przyszły kształt sklepu jeśli chcemy by jego elementy dobrze ze sobą współgrały. Nie mniej ważna jest późniejsza stała optymalizacja i rozwój systemu.

więcej
By sprzedawać, Twój sklep musi być on-line 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Oferujemy zróżnicowane pakiety dedykowane zarówno potrzebom klientów indywidualnych, jak i firm. więcej

Zaufali nam już

Agrimpex Sp. z o.o. Agrimpex Sp. z o.o.
ARKUS & ROMET Group Sp. z o.o. ARKUS & ROMET Group Sp. z o.o.
Black Red White SA Black Red White SA
Cobi S.A. Cobi S.A.
Deon.pl Deon.pl
iParts Sp. z o.o. iParts Sp. z o.o.
LexisNexis Polska Sp. z o.o. LexisNexis Polska Sp. z o.o.
Meble.pl S.A. Meble.pl S.A.
Michael Huber Polska Sp. z o.o. Michael Huber Polska Sp. z o.o.
Olimp Labs Olimp Labs
Dr Josef Raabe Spółka Wydawnicza Sp. z o.o. Dr Josef Raabe Spółka Wydawnicza Sp. z o.o.
Śnieżka S.A. Śnieżka S.A.
Fly Sp. z o.o. Fly Sp. z o.o.
Zelmer S.A. Zelmer S.A.

Zainteresowały Cię powyższe informacje? Skontaktuj się z nami:

 

+48 17 860 21 86   /