Realizacje - Wdrożenia

Realizacje - Wdrożenia

Sklep internetowy: www.iparts.pl

iParts.pl to internetowy dystrybutor części zamiennych do aut. Oferując blisko dwa miliony części do wszystkich samochodów jest niepodważalnie największym w Polsce sklepem internetowym branży motoryzacyjnej. Poza wsparciem w doborze właściwej części platforma oferuje bezpieczne zakupy wyłącznie oryginalnych części, znanych producentów.


Projekt iParts.pl to największe tego typu przedsięwzięcie w polskiej sieci. Powstał poprzez zintegrowanie kilku zaawansowanych systemów informatycznych działających on-line w Polsce i Niemczech. Cała platforma składa się z platformy sklepu internetowego zbudowanego na bazie Edito CMS, systemu katalogowania części TecDoc Webservice (jedno z pierwszych wdrożeń w kraju), systemu ERP połączonego z zewnętrznym systemem logistycznym, aplikacji CRM zarządzającej Biurem Obsługi Klienta i szeregu rozwiązań analitycznych.


Dzięki integracji z systemem TecDoc, platforma prezentuje najaktualniejsze dane techniczne, zdjęcia i specyfikacje wszystkich oryginalnych części zamiennych oferowanych na europejskim aftermarkecie (branży części samochodowych).

powrót

Zaufali nam już

Zainteresowały Cię powyższe informacje? Skontaktuj się z nami:

 

+48 17 860 21 86   /